Karcher SC 2 Deluxe Easyfix Buharlı Temizlik Makinesi
Karcher SC 2 Deluxe Easyfix Buharlı Temizlik Makinesi
Karcher SC 2 Deluxe Easyfix Buharlı Temizlik Makinesi

Karcher SC 2 Deluxe Easyfix Buharlı Temizlik Makinesi

Karcher Sc2 Deluxe Easyfix Eu Buharlı Temizleyici

Yeni kompakt ve hafif SC 2 Deluxe EasyFix, ev bakterilerinin %99.99'unu sert yüzeylerden kimyasal madde yardımı olmadan yok eder. SC 2 Deluxe EasyFix'in üzerindeki yenilikçi LED ekran sayesinde sayesinde istediğiniz zaman çalışma modunu görüntüleyebilirsiniz. Kırmızı ışık, cihazın hala ısındığını, yeşil ise cihazın kullanıma hazır olduğunu gösterir. Aksesuarlar tamamı, aksesuar çantasında saklanabilir. (İki uzatma borusu dahil) veya alternatif olarak cihazın içerisinde tutulabilir. Esnek EasyFix zemin nozulu mükemmel ergonomiyi garanti eder ve mükemmel temizlik sonuçları sağlar. Çeşitli aksesuarlar amaçlandığı gibi kullanılırsa, fayanslar, ocaklar ve davlumbazların temizliği için idealdir. İnatçı kirler üzerinde etkilidir.
 

Evinizi süpürüp sildiğinizde mikroplardan tamamen kurtulamazsınız. Genelde bu tip zararlılardan kurtulmak için kimyasallardan yardım almak zorunda kalırsınız. Ancak temizlik için kullanılan bu kimyasallarda insan sağlığını tehdit eden bileşenler bulunur. Hem ihtiyaç duyulan hijyeni sunan hem de insan sağlığını tehdit etmeyen temizlik yöntemi buharla temizlemedir. Karcher Sc2 Deluxe Easyfix Eu buharlı temizleyici, küçük boyutları ve kullanım kolaylığıyla evinizde hijyen sağlar. Bakteri ve virüslerin tamamına yakınını yok eden cihaz siz ve sevdikleriniz için temiz ortamlar oluşturmanıza yardımcı olur.

Mikroplardan Kurtulmanın Kolay Yolu

  • Sc2 Deluxe Easyfix Eu buharlı temizleyici, temizlik yaparken ihtiyaç duyacağınız aksesuarlarla birlikte gelir. Zemin temizleme seti, mikrofiber bez ile sert zeminlerde mükemmel temizliği garanti eder. Detay fırçası ve mikrofiber kılıf zorlu lekeleri çıkarmak için birebirdir. Yuvarlak mini fırça; derz araları, cam ve duşakabin pervazları gibi ulaşılması zor yerlerin temizlenmesini kolaylaştırarak temizliğe harcadığınız zamanı kısaltır.
  • Ürünle birlikte gönderilen file saklama çantası, uzatma boruları dahil bütün aksesuarların saklanmasında size kolaylık sunar. Bu çanta sayesinde buharlı temizleyiciyi kullanmadığınız zamanlarda parçaları bir arada depolayabilirsiniz.
  • Buhar tabancası üzerindeki buhar şalteri şok buhar ve sürekli buhar arasında seçim yapmanızı kolaylaştırır. Aynı zamanda buhar şalterini çocuk kilidi ayarına getirdiğinizde tetik mekanizmasının kontrolünü durdurarak olası kazaların önüne geçebilirsiniz.
  • Cihazın üst bölümüne konumlandırılmış büyük LED aydınlatma cihazın çalışma durumu hakkında sizi bilgilendirir. Bu lamba, çalışmaya başlamadan önce makinenizin kullanıma hazır olup olmadığını anlamanıza yardımcı olur. 
  • 2 metre uzunluğundaki buhar hortumu temizlik sırasında ihtiyaç duyduğunuz hareket alanını size sunar.

Teknik Özellikler

  • Renk: Sarı
  • Isıtma Gücü: 1500 W
  • Su Tankı Hacmi: 1 L
  • Buhar Çıkış Performansı: 40 gr/dk sürekli, 100 gr/dk şok
  • Boyutlar: Uzunluk 304 mm x Genişlik 231 mm x Yükseklik 287 mm

Bir Fikirle Başlayan Macera

1935 yılında yeni fikirlerle ürünler geliştirmek için Almanya'da kurulan Karcher, Endüstriyel ve bireysel temizlik ekipmanlarıyla dikkat çeker. Sağlamlığı ve patentli teknolojileriyle pazarda kendine sağlam bir yer edinen firma, yenilikçi ürünleriyle de sahip olduğu payı her geçen gün genişletmektedir.

 

 

 

 

 

 
Buhar Basıncı (bar) 3.2
Buhar Güç Ayarı Var
Dikey Kullanım Yok
Güç (W) 1500
Isınma Süresi (sn) 10
Kullanım Alanı Sert Zemin
Kullanım Şekli Normal
Park Pozisyonu Yatay
Renk Sarı
Su Haznesi Var
Su Tankı Kapasitesi (ml) 3200
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24

 

Benzer Ürünler
Etiketler
Karcher, Karcher SC, Karcher SC 2, Karcher SC 2 Deluxe, Karcher SC 2 Deluxe Easyfix, Karcher SC 2 Deluxe Easyfix Buharlı, Karcher SC 2 Deluxe Easyfix Buharlı Temizlik, Karcher SC 2 Deluxe Easyfix Buharlı Temizlik Makinesi, Karcher SC 2 Deluxe Easyfix Buharlı Makinesi, Karcher SC 2 Deluxe Easyfix Temizlik, Karcher SC 2 Deluxe Easyfix Temizlik Makinesi, Karcher SC 2 Deluxe Easyfix Makinesi, Karcher SC 2 Deluxe Buharlı, Karcher SC 2 Deluxe Buharlı Temizlik, Karcher SC 2 Deluxe Buharlı Temizlik Makinesi, Karcher SC 2 Deluxe Buharlı Makinesi, Karcher SC 2 Deluxe Temizlik, Karcher SC 2 Deluxe Temizlik Makinesi, Karcher SC 2 Deluxe Makinesi, Karcher SC 2 Easyfix, Karcher SC 2 Easyfix Buharlı, Karcher SC 2 Easyfix Buharlı Temizlik, Karcher SC 2 Easyfix Buharlı Temizlik Makinesi, Karcher SC 2 Easyfix Buharlı Makinesi, Karcher SC 2 Easyfix Temizlik, Karcher SC 2 Easyfix Temizlik Makinesi, Karcher SC 2 Easyfix Makinesi, Karcher SC 2 Buharlı, Karcher SC 2 Buharlı Temizlik, Karcher SC 2 Buharlı Temizlik Makinesi, Karcher SC 2 Buharlı Makinesi, Karcher SC 2 Temizlik, Karcher SC 2 Temizlik Makinesi, Karcher SC 2 Makinesi, Karcher SC Deluxe, Karcher SC Deluxe Easyfix, Karcher SC Deluxe Easyfix Buharlı, Karcher SC Deluxe Easyfix Buharlı Temizlik, Karcher SC Deluxe Easyfix Buharlı Temizlik Makinesi, Karcher SC Deluxe Easyfix Buharlı Makinesi, Karcher SC Deluxe Easyfix Temizlik, Karcher SC Deluxe Easyfix Temizlik Makinesi, Karcher SC Deluxe Easyfix Makinesi, Karcher SC Deluxe Buharlı, Karcher SC Deluxe Buharlı Temizlik, Karcher SC Deluxe Buharlı Temizlik Makinesi, Karcher SC Deluxe Buharlı Makinesi, Karcher SC Deluxe Temizlik, Karcher SC Deluxe Temizlik Makinesi, Karcher SC Deluxe Makinesi,