Hoşgeldin İndirimi
Pafu Yoka Sallanan Sandalye Bordo
Pafu Yoka Sallanan Sandalye Bordo
Pafu Yoka Sallanan Sandalye Bordo
Pafu Yoka Sallanan Sandalye Bordo
Pafu Yoka Sallanan Sandalye Bordo
Pafu Yoka Sallanan Sandalye Bordo

Pafu Yoka Sallanan Sandalye Bordo

Marka : Pafu
Bu ürünü satın aldığınızda : 0
Fiyat : $162.40(KDV Dahil)
“”

Yoka Sallanan Sandalye

Konforu sıradan ürünlerde değil sıra dışı tercihlerde bulmak isteyenler için Yoka sallanan sandalye bir sandalyeden çok daha fazlasını sunar. Özel tasarlanmış metal iskeleti ve kendiliğinden sallanan yapısı ile kitap okurken, film izlerken ya da dinlenirken keyifli dakikalar yaşamak bu koltuk ile mümkün olacak!

Sallanan sandalye aklınıza hep yaşlıları getirse de bu sandalye ile aklınıza kusursuz bir dinlenme ve konforlu anlar gelecek. Belinize ve sırtınıza uygun tasarımı sayesinde ağrılara son verecek sallanan sandalye güçlü yapısı ile görsel açıdan da tatmin edicidir. Farklı renk seçenekleri ve tasarımında tercih edilen ince çizgiler sallanan koltuk ihtiyacınızı karşılar. Ev, ofis veya terasta harika bir dinlenme köşesi oluşturacaksanız Yoka sallanan sandalye birinci tercihiniz olmalı!

Tekli Sallanan Koltuk Tasarımı Göz Kamaştırıyor

Tekli sallanan koltuk satın almadan önce araştırma yaparken aradığınız bütün nitelikleri bir araya getiren bu koltuk sadece görüntüsü ile değil fonksiyonelliği ile de kalite sunar. Metal ve kayın ağacının kusursuzluğunu bir araya getiren sallanan koltuk yetişkin bireylerin dinlenme alanlarının vazgeçilmezi olmaya aday! Oturma alanı oldukça geniş ve yaslanma alanında da yeterince iyi bir tasarım sunulur.

Oturma alanının hemen bitiminde bacak üst baldırlarınızı yerleştirebileceğiniz bir alan da sunan sallanan tekli koltuk ince düşünülmüş bir ürün olduğunu hissettirir. Uzun süre oturduğunuzda dahi sanki yeni oturmuşsunuz gibi konfor sunmak üzere tasarlanmış olması koltuğun çok tercih edilmesinde rol oynar. Tüm bu özellikleri modern sallanan koltuk tasarımı ile kusursuzluğu yakalar.

Modern Sallanan Koltuk Modelleri ve Kumaş Kalitesi

Sallanan sandalye satın alırken sadece metal kasama değil kumaşın kalitesine ve kullanışlılığına odaklanmak da oldukça önemlidir. Bu nedenle ürünün kolay temizlenebilen kumaşı ve leke tutmayan özellikleri sayesinde çok kullanışlı alternatifler sunması oldukça değerlidir. Mikro fiber kumaş sayesinde hem kullanım hem de temizlik konforunu hissederken sünger ile bütünleşen bir yapı keşfetmeniz mümkün.

Koltuğun sırt ve oturma kısmına yerleştirilmiş sünger kolay sönmeyecek özellikler gösterir. Bu yönüyle koltuk uzun süre kullanımına olanak sağlarken aynı zamanda vücut yapısına uygun olarak şekillenen sünger sayesinde iskelet yapınıza zarar vermez. Yoka sallanan sandalye ile uzun süre boyunca sallanarak hem dinlenebilecek hem de yumuşacık bir oturma alanının konforunu hissedebileceksiniz.

Sallanan Sandalye Güçlü İskeleti

Metal aksamı ile dayanıklılığı zirveye çıkaran ürünün devrilmeyecek şekilde tasarlanması sayesinde güvenlik riskleri de ortadan kalkar. Bu sayede sallanma hızınız ne olursa olsun düşme tehlikesi olmaksızın sandalyenizin keyfini sürmek mümkün olur.

 

Kol dayama kısımlarında doğallığı yansıtmak ve tasarımı tamamlamak adına kullanılan kayın ağacı çevresel faktörlerden minimum derecede etkilenir. Böylelikle sandalye renk ve kalitesinden bir şey kaybetmeden size hizmet sunar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR